U13-as lányaink is pályára léptek a hétvégén

Az U13-as lányaink szeptember 26.-án, szombaton megkezdték szereplésüket a területi bajnokságban.

Vezetőedzőjük, Tihaméri Zalán értékeli a mérkőzéseket:

„Az első mérkőzésen a Vác csapatával mérkőztünk meg, ahol az első félidőt rengetek hibával kezdtük. Nagyon sok eladott labdánk volt támadásban, ami szokás szerint megbosszulta magát. (4-10) A második félidőben már jóval összeszedettebb volt a csapat, sok szép helyzetet alakítottunk ki, viszont ezeket elég rossz arányban sikerült gólra váltanunk. A védekezéssel elégedett vagyok, a második játékrészt sikerült döntetlenre hoznunk.

A második mérkőzést a DKA II. csapatával játszottuk, ahol az első félidő 6. percéig igen nehezen ment a támadójáték. Időkérés után sikerült a helyzeteinket gólra váltani és 4 gólos előnyt szerezni az első félidő végére. A második játékrész kezdetén gyors és összeszedett játékkal sikerült nagyjából 5 perc alatt eldönteni a mérkőzést, a fennmaradó időben pedig gyakorolni az új játékelemeket.

Összességében elégedett vagyok a csapattal, szépen küzdöttek, és örülök, hogy nagyjából fél év után ismét pályára léphettek. Gratulálok az ellenfél csapatainak. Megpróbáljuk mihamarabb kiküszöbölni a hibákat és megyünk tovább.”